Поволни и пристапни цени Врвни услуги и висок квалитет на производи Голем избор на продукти за сите ваши потреби Уникатен и модерен дизајн на производи ROSSETTI САНИТАРИЈА ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ! Се’ за вашата бања... Направете совршенство... Удобност и луксуз во вашата бања!

ДОБРОДОЈДОВТЕ ВО ROSSETTI MK

Еднорачни батерии

Види ги продуктите

Керамичка санитарија

Види ги продуктите

Опрема за купатила

Види ги продуктите

Купатилска галантерија

Види ги продуктите

ROSSETTI

Брендот Rossetti , претставува синоним за професионалност, врвни услуги и висок квалитет на производи по најповолни цени.

Тој опфаќа широка палета на производи која доминира со голем избор на батерии и богата понуда на купатилска галантерија,санитарија,намештај,туш кабини и тоалетни даски.

Дознајте повеќе за нас

Погледнете го нашиот каталог...

Запознајте се со нашите најнови производи!
Види го каталогот

ПРИЈАВЕТЕ СЕ ЗА NEWSLETTER

Контакт

Јавете се
Телефон: +389 2 3175 175
Испратете порака
info@rossetti.mk
Адреса
БУЛ. „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“ БР.274 СКОПЈЕ
Работно време
Пон-Пет 7:30-15:30

Контакт форма

Пријави се за newsletter

Следете не‘ на Фејсбук

© 2020, Powered by NetArchitecture

EnglishMacedonian
X