Контакт

Јавете се
Телефон: +389 2 3175 175
Испратете порака
info@rossetti.mk
Адреса
БУЛ. „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“ БР.274 СКОПЈЕ
Работно време
Пон-Пет 7:30-15:30

Контакт форма

    Пријави се за newsletter

    Следете не‘ на Фејсбук

    © 2020, Powered by NetArchitecture

    EnglishMacedonian
    X