ROSSETTI C-932 СЕТ за туширање

560.00 ден

Опис :  Сетот содржи :  туш рачка со 5 функции, хром дупло плетено црево, месингани завршетоции држач за туш. .

Out of stock


Пријави се за newsletter

Следете не‘ на Фејсбук

© 2020, Powered by NetArchitecture

EnglishMacedonian
X